ŽIVOTNÍ STYL A POSLÁNÍ

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS

ZDROJE › NÁVODY › INFO

PENÍZE › ČAS › SVOBODA

AUTOMAT NA PENÍZE

Proč vás zvu na webinář speciál a online poradu

KOMUNITY INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ:

⬆︎ webinář proběhne ☝︎zde ☝︎na tomto místě ve čtvrtek 10. září od 20:00 večer ⬆︎

JIRKA MAZUR

zve vás zve na webinář speciál a online poradu

KOMUNITY INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

PODNIKÁME NA BURZE & TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & GOLDWINNER

Proč podnikáte, jakou hledáte cestu ???

Podnikám už spoustu let... Vlastně podnikám celý život. Vše, co děláme, pokud o něco usilujeme, je svým způsobem podnikání. Rozdíl je možná jen v záměru a cílech a v tom, jak nám jdou z takového podnikání peníze!

Podnikám už spoustu let... A vidím kolem sebe desítky, stovky, tisíce dalších podnikavých a šikovných lidí. Vidím nápady, invenci, úsilí a často i to, jak se těmto šikovným lidem mění svět pod rukama. Podnikatelé budují svůj vlastní svět. Stavějí si podnikání, budují vlastní hřiště, dodávají vlastní herní systém a pravidla, spřádají plány.

Ty plány jsou o tom, jak a proč uspět! Tím hlavním kritériem úspěchu v podnikání jsou peníze. Ano, jsou to peníze, zisk, cash-flow (tok peněz) › díky ním si můžeme užívat svobodného prostoru, chtěnou kvalitu života a dělat to, co nás baví a dává nám smysl.

Jakou cestu hledáte vy? Proč podnikáte?

 

KOMUNITY INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

Mám ve svém dosahu a ve své databázi různé komunity a skupiny lidí:

Zaměstnance, kteří chtějí změnu a hledají cestu!

Soukromníky a živnostníky, malé podnikatele, kteří chtějí podnikat úspěšněji!

Podnikatele a investory, kteří chtějí vydělávat více efektivně, snadněji a více!

Burzovní pokušitele štěstí i profesionální hráče na burze...

Jsou to zdánlivě nesourodé skupiny lidí, které ale spojují tři slova:

KOMUNITA › INTELIGENTNÍCH › INVESTORŮ.

Chcete vědět proč?

Co jsou to "komunity inteligentních investorů" ???

Na tento webinář zvu členy obou klubů a programů:

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & GOLDWINNER

PODNIKÁME NA BURZE & TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB (WINSIGNALS)

Co nás spojuje?

KOMUNITA

Ano, spojujeme se v komunitách. Podle zájmu, podle cesty, podle záměrů. A nadějí na inspiraci, radu, pomoc, ve snaze ukázat cestu nebo ji najít. Sám není člověk nic, vše v podnikání se odvíjí v lidském společenství. Sdružujeme se do komunit, protože zde čerpáme sílu, sounáležitost a podporu! Je tomu tak odjakživa. Kdo určuje naší cestu? Náše rodina, skupina, tlupa, kmen, oddíl, škola, strana (?), společenství, mozkový trust, firma, zákazníci, parťáci, podporovatelé všeho druhu. 

Pokud jsi sám, ztrácíš smysl, dosah, vliv, podporu, porozumění a sílu!

Kde jinde toto najdeš, než v zájmové komunitě podobně naladěných lidí s podobnou cestou, s podobnými hodnotami, záměry a cíli? 

Pokud je naším společným záměr získat větší prostor pro sebe, pro svobodné záměry a pro lepší kvalitu života jakýmkoliv poctivým způsobem, kterým zzdokonalíme svůj talent a podnikatelské úsilí, potom poznáváte tyto naše komunity! Díky za to, že jste jejich součástí!

INTELIGENCE

K podnikání nepotřebujete mít něco, jako závratné IQ. Naopak, někdy je to přítěž a komplikace. Také není jasná korelace mezi klasickým vzděláním a úspěchy v podnikání. Je to právě naopak, někdy je určité "klasické" vzdělání přítěží.

Na druhou stranu je jisté, že pro podnikání či investování je zapotřebí "mít všech pět pohromadě" a je prostě nutná jistá výbava. Duševní schopnosti, zdravotní přepoklady, řada jiných typů inteligence jsou fajn.

Slovo "inteligentní" zde vnímejme jako synonymum ke slovům - chytrý, strategický, promyšlený. Podnikání jako vědomý proces myšlení. Myšlením k bohatství - to je proces, o kterém jste nejen ode mě již mnoho slyšeli.

Jak říkají lidí na Jižní Moravě: "lidé jsou chytré, nebo blbé...". V životě a podnikání je možné to pojímat podobně. Takže cílíme na ty chytré a třeba i na ty, co ovládají kupecké počty a matematiku základní školy. A přidat další vlastnosti, jako cílevědomost, odhodlání a vyrvalost. To samo o sobě je inteligentní postup!

INVESTOR

Připomínám, že jsme víceméně ve dvou komunitách:

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ & GOLDWINNER

PODNIKÁME NA BURZE & TAJNÝ EXPERTNÍ KLUB (WINSIGNALS)

V té první se zaměřujeme na cestu podnikatele z Levé na Pravou Stranu cash-flow kvadrantu a na návody a postupy, které vedou k cíli. Doposud hlavním cílem bylo podnikání › stát se M-kem, majitelem firmy nebo systému na vydělávání peněz.

V té druhé komunitě sledujeme cestu pokušitele štěstí na burze v cestu profesionálního hráče a podnikatele. Zaměřujeme se na finanční trhy, na to jak uspět a vydělávat peníze.

Ve skutečnosti v obou komunitách to, co opravdu děláme, je se zaměřujeme na procesy investování!

Investujeme v jakékoliv části cash-flow kvadrantu (Z, S, M, I) svůj čas.

Investujeme svou svobodu, svůj osovní prostor, energii a potenciál.

Investujeme dovednosti, talent a vše, co je v nás s jasnými cíli!

Záměrem a cílem jsou peníze, čas, svoboda a kvalita žiivota. Pouze cesty hledáme různé...

Vše, co investujeme, měníme pro sebe v hodnotu a zisk. To je smysl!

Investujeme, abychom získali. Investování je hlavní proces, kterému se v našich komunitách věnujeme!

Investujeme do své cesty podnikatele, co procesů, do vzdělávání, do hledání návodů, postupů. Chceme uspět, proto jsme se sdružili do komunit. 

Historickým děním a víceméně náhodou či omylem jsme rozděleni ve více komunitách místo toho, abychom se zaměřili na hlavní cíl a jedinou cestu, na jedinou věc.

Je to cesta inteligentního investora, který hledá způsoby, jak chytře, strategicky, promyšleně a vědomě invstovat svůj čas, svou svobodu, energii, potenciál, talent a peníze. 

Je to cesta inteligentního investora, který jde do své vítězné bitvy, soustřeďuje síly a vše, co má k dispozicoi, aby uspěl ve své touze a ve své vizi.

OTÁZKY A KOMENTÁŘE

Tentokráte žádná anketa, žádná soutěž. Prostě se ptejte na to, co vás zajímá a s čím můžeme poradit. Chceme, abyste byli úspěšní!

Při psaní komentářů uveďte své jméno a email, rádi na Váš dotaz odpovíme! Na anonymní dotazy odpovídat nebudeme, máme rádi transparentnost a otevřenost!
 
Prosíme o strpení, pokud se vám váš komentář hned nezobrazí. Je potřeba jej ručně schválit! Poté se zde zveřejní :-). Je tedy možné, že pokud se pokoušíte vložit komentáře znovu, vyskočí vám hláška "Tento komentář je patrně duplicitní, ...", pokud se to tedy stane, pak jste váš komentář již zaslali a čeká ve frontě na schválení - to provádíme několikrát denně. Děkujeme za pochopení.
 
Komentáře a odpovědi můžete psát zde:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.